Alta Vista Walkathon

First Sbup Last Team Name
Aaron S. Team Hamamjy - 4th Grade
Aaron H. Team Standridge - 5th Grade
Aarti G. Team Bergman - 1st Grade
Abby L. Team Hanson - 3rd Grade
Abigail W. Team Yu - 4th Grade
Adelyn Y. Team Phillips - 1st Grade
Adiyat A. Team Lueck - 5th Grade
Adrian Y. Team Lueck - 5th Grade
Adriana Y. Team Malave - 3rd Grade
Ahana G. Team Arrieta - Kindergarten
Aidan S. Team Standridge - 5th Grade
Aidan D. Team Hammer - 5th Grade
Aidan P. Team Riley - 5th Grade
Aiden P. Team Hammer - 5th Grade
Aiden R. Team Hamamjy - 4th Grade
Aiden M. Team Raser/Pugliese - 2nd Grade
Aiden T. Team Raser/Pugliese - 2nd Grade
Aiden M. Team Binesh - 3rd Grade
Ainsley I. Team Grist - Kindergarten
Aishni K. Team Riley - 5th Grade
Akhilesh K. Team Bergman - 1st Grade
Akiva G. Team Lueck - 5th Grade
Akshara S. Team Hamamjy - 4th Grade
Alana H. Team Yu - 4th Grade
Alana S. Team Hammer - 5th Grade
Albert P. Team Haughney - 2nd Grade
Alecia M. Team Raser/Pugliese - 2nd Grade
Alexander C. Team Haughney - 2nd Grade
Alexander W. Team Grist - Kindergarten
Alexander M. Team Schott - 4th Grade
Alexander B. Team Winger - 2nd Grade
Alexandra L. Team Yu - 4th Grade
Alexandre F. Team Landolt - 2nd/3rd Combo
Alexis H. Team Bergman - 1st Grade
Alexis M. Team Lueck - 5th Grade
Alexsandra H. Team Standridge - 5th Grade
Alisa D. Team Phillips - 1st Grade
Alison H. Team Mangione - 2nd Grade
Alison S. Team Phillips - 1st Grade
Allison P. Team Schott - 4th Grade
Allison K. Team Malave - 3rd Grade
Allison K. Team Williams - 4th Grade
Alvin L. Team Landolt - 2nd/3rd Combo
Aly A. Team Carlen - 4th/5th Combo
Amanda K. Team Hamamjy - 4th Grade
Amber B. Team Williams - 4th Grade
Amelia H. Team Standridge - 5th Grade
Amit V. Team Riley - 5th Grade
Amy R. Team Lawson - 1st Grade
Anaya M. Team Lawson - 1st Grade
Andreas B. Team Yu - 4th Grade
Andrew L. Team Arrieta - Kindergarten
Andrew S. Team Lueck - 5th Grade
Andrew H. Team Grist - Kindergarten
Andrew V. Team Standridge - 5th Grade
Andy L. Team Bergman - 1st Grade
Anel G. Team Werner - 3rd Grade
Anirudh V. Team Williams - 4th Grade
Anjali G. Team Hamamjy - 4th Grade
Anna O. Team Binesh - 3rd Grade
Anna T. Team Werner - 3rd Grade
Annabelle L. Team Lueck - 5th Grade
Anoushka N. Team Schott - 4th Grade
Anthony G. Team Raser/Pugliese - 2nd Grade
Anthony L. Team Phillips - 1st Grade
Antonio D. Team Winger - 2nd Grade
Antonio S. Team Schott - 4th Grade
Antto L. Team Schott - 4th Grade
Arhan P. Team Hamamjy - 4th Grade
Arina Z. Team Lawson - 1st Grade
Arion M. Guest Participant
Arman P. Team Hamamjy - 4th Grade
Arnav N. Team Barbara - Kindergarten
Arsha k. Team Lueck - 5th Grade
Arthur V. Team Hamamjy - 4th Grade
Arvin G. Team Winger - 2nd Grade
Arya M. Team Yates - 1st Grade
Aryan M. Team Lueck - 5th Grade
Aryash N. Team Lawson - 1st Grade
Asher S. Team Grist - Kindergarten
Ashley L. Team Hanson - 3rd Grade
audrey h. Team Yu - 4th Grade
Audrey M. Team Hamamjy - 4th Grade
Audrey C. Team Werner - 3rd Grade
Ava F. Team Barbara - Kindergarten
Ava P. Team Hamamjy - 4th Grade
Ava H. Team Williams - 4th Grade
Ava E. Team Mangione - 2nd Grade
Avery D. Team Hammer - 5th Grade
Avery P. Team Raser/Pugliese - 2nd Grade
Avi S. Team Lueck - 5th Grade
Aviv G. Team Haughney - 2nd Grade
Awaleah C. Team Schott - 4th Grade
Beatrice M. Team Standridge - 5th Grade
Bella B. Team Williams - 4th Grade
Bella,Seojeong I. Team Hammer - 5th Grade
Ben J. Team Winger - 2nd Grade
Benita S. Team Haughney - 2nd Grade
Benjamin M. Team Binesh - 3rd Grade
Blake P. Team Binesh - 3rd Grade
unknown PROD-B046