Alta Vista Walkathon

First Last Sbdown Team Name
Sabrina Z. Team Riley - 5th Grade
Jessica Z. Team Yates - 1st Grade
Georgia Z. Team Standridge - 5th Grade
Arina Z. Team Lawson - 1st Grade
Hao PU (Carter) Z. Team Winger - 2nd Grade
Rastko Z. Team Hammer - 5th Grade
JIWON Y. Team Hammer - 5th Grade
JUWON Y. Team Mangione - 2nd Grade
Safa Y. Team Binesh - 3rd Grade
Victoria Y. Team Winger - 2nd Grade
Adrian Y. Team Lueck - 5th Grade
Sidney Y. Team Hanson - 3rd Grade
Adelyn Y. Team Phillips - 1st Grade
Adriana Y. Team Malave - 3rd Grade
Winson W. Team Grist - Kindergarten
Isabel W. Team Mangione - 2nd Grade
Tyler W. Team Yu - 4th Grade
Wyatt W. Team Hanson - 3rd Grade
Eshel W. Team Schott - 4th Grade
Alexander W. Team Grist - Kindergarten
Riley W. Team Hammer - 5th Grade
Megan W. Team Riley - 5th Grade
Charlotte W. Team Lawson - 1st Grade
Ian w. Team Williams - 4th Grade
Madison W. Team Haughney - 2nd Grade
Scarlett W. Team Schott - 4th Grade
Nolan W. Team Phillips - 1st Grade
Abigail W. Team Yu - 4th Grade
Theodore W. Team Grist - Kindergarten
Molly W. Team Hamamjy - 4th Grade
Mayson W. Team Hamamjy - 4th Grade
Ryanne w. Team Standridge - 5th Grade
Leah V. Guest Participant
Hannah V. Team Lawson - 1st Grade
Andrew V. Team Standridge - 5th Grade
Scotty V. Team Hanson - 3rd Grade
Rhea V. Team Phillips - 1st Grade
Mateus V. Team Malave - 3rd Grade
Anirudh V. Team Williams - 4th Grade
Pradyumn V. Team Arrieta - Kindergarten
Amit V. Team Riley - 5th Grade
Arthur V. Team Hamamjy - 4th Grade
Daphne V. Team Grist - Kindergarten
Harshad V. Team Yu - 4th Grade
Santiago U. Team Hanson - 3rd Grade
Zach T. Team Barbara - Kindergarten
Luke T. Team Landolt - 2nd/3rd Combo
tracy t. Team Schott - 4th Grade
Camille T. Team Riley - 5th Grade
Geneve T. Team Binesh - 3rd Grade
Hadley T. Team Barbara - Kindergarten
Madison T. Team Landolt - 2nd/3rd Combo
Harrison T. Team Lawson - 1st Grade
Lillian T. Team Yates - 1st Grade
Clare T. Team Lueck - 5th Grade
Anna T. Team Werner - 3rd Grade
Quinn T. Team Yu - 4th Grade
Jude T. Team Landolt - 2nd/3rd Combo
Aiden T. Team Raser/Pugliese - 2nd Grade
Lily T. Team Raser/Pugliese - 2nd Grade
TBD T. Team Grist - Kindergarten
TBD T. Team Grist - Kindergarten
Hale T. Team Raser/Pugliese - 2nd Grade
Cameron S. Team Schott - 4th Grade
Jude S. Team Haughney - 2nd Grade
Avi S. Team Lueck - 5th Grade
Akshara S. Team Hamamjy - 4th Grade
Vidyuth S. Team Grist - Kindergarten
Leona S. Team Williams - 4th Grade
Jonathan S. Team Bergman - 1st Grade
Aidan S. Team Standridge - 5th Grade
Grace S. Team Malave - 3rd Grade
Johnny S. Team Arrieta - Kindergarten
Ella S. Team Williams - 4th Grade
Grady S. Team Mangione - 2nd Grade
Antonio S. Team Schott - 4th Grade
Sampurna S. Team Lawson - 1st Grade
Surabhi S. Team Landolt - 2nd/3rd Combo
Olivia S. Team Lueck - 5th Grade
Gabriella S. Team Raser/Pugliese - 2nd Grade
Remy S. Team Lueck - 5th Grade
Delphine S. Team Riley - 5th Grade
Sevan S. Team Binesh - 3rd Grade
Nazeli S. Team Yates - 1st Grade
Alana S. Team Hammer - 5th Grade
Landon S. Team Winger - 2nd Grade
Andrew S. Team Lueck - 5th Grade
Benita S. Team Haughney - 2nd Grade
Sophia S. Team Lawson - 1st Grade
Felix S. Team Bergman - 1st Grade
Serena S. Team Barbara - Kindergarten
Prarthana S. Team Hanson - 3rd Grade
soren s. Team Malave - 3rd Grade
Kiaan S. Team Yates - 1st Grade
Justin S. Team Williams - 4th Grade
Nathan S. Team Landolt - 2nd/3rd Combo
Asher S. Team Grist - Kindergarten
Mia S. Team Lueck - 5th Grade
Luke S. Team Hammer - 5th Grade
Alison S. Team Phillips - 1st Grade
unknown PROD-03F9