Alta Vista Walkathon

First Last Sbup Team Name
Saheesha J. Team Haughney - 2nd Grade
Jenna J. Team Murray - 3rd/4th Combo
Sierra K. Team Yu - 4th Grade
lila k. Team Werner - 3rd Grade
liam k. Team Yates - 1st Grade
Jina K. Team Malave - 3rd Grade
Madalyn K. Team Schott - 4th Grade
Peyton K. Team Yu - 4th Grade
Ethan K. Team Riley - 5th Grade
Dylan K. Team Hanson - 3rd Grade
Grace K. Team Grist - Kindergarten
Ellianna K. Team Phillips - 1st Grade
Eline K. Team Bergman - 1st Grade
Saasha K. Team Standridge - 5th Grade
Sophia K. Team Binesh - 3rd Grade
Katherine K. Team Bergman - 1st Grade
Daris K. Team Riley - 5th Grade
Sahaj K. Team Hamamjy - 4th Grade
Mishika K. Team Arrieta - Kindergarten
Arsha k. Team Lueck - 5th Grade
Trevor K. Team Yu - 4th Grade
Caitlyn K. Team Landolt - 2nd/3rd Combo
Allison K. Team Malave - 3rd Grade
Jayden K. Team Yu - 4th Grade
Jonathan K. Team Arrieta - Kindergarten
Ryan K. Team Hammer - 5th Grade
Dylan K. Team Malave - 3rd Grade
Claire K. Team Williams - 4th Grade
Allison K. Team Williams - 4th Grade
Sophia K. Team Werner - 3rd Grade
Olivia K. Team Lawson - 1st Grade
Isaac K. Team Standridge - 5th Grade
emily k. Team Bergman - 1st Grade
Jacob K. Team Williams - 4th Grade
Madeleine K. Team Lawson - 1st Grade
Riley K. Team Yates - 1st Grade
Mio K. Team Haughney - 2nd Grade
Carter K. Team Landolt - 2nd/3rd Combo
Owen K. Team Lawson - 1st Grade
Amanda K. Team Hamamjy - 4th Grade
Claire K. Team Yates - 1st Grade
Liam K. Team Werner - 3rd Grade
Taran K. Team Standridge - 5th Grade
Chetan K. Team Raser/Pugliese - 2nd Grade
Stanislaw K. Team Yu - 4th Grade
Gustaw K. Team Phillips - 1st Grade
Sharanya K. Team Schott - 4th Grade
Mateo K. Team Lawson - 1st Grade
Aishni K. Team Riley - 5th Grade
Akhilesh K. Team Bergman - 1st Grade
Nalan K. Team Yu - 4th Grade
Sarah K. Team Williams - 4th Grade
Noa K. Team Bergman - 1st Grade
Sam K. Team Hammer - 5th Grade
Lucian L. Team Winger - 2nd Grade
Brooke L. Team Yates - 1st Grade
Antto L. Team Schott - 4th Grade
Oliver L. Team Haughney - 2nd Grade
Ashley L. Team Hanson - 3rd Grade
Dylan L. Team Yates - 1st Grade
Michelle L. Team Hammer - 5th Grade
Vivienne L. Team Williams - 4th Grade
Elise L. Team Binesh - 3rd Grade
Naysa L. Team Hanson - 3rd Grade
Micah L. Team Grist - Kindergarten
Joshua L. Team Williams - 4th Grade
Caleb L. Team Barbara - Kindergarten
William L. Team Riley - 5th Grade
Claire L. Team Schott - 4th Grade
Daniel L. Team Bergman - 1st Grade
Sophie L. Team Haughney - 2nd Grade
Kristen L. Team Standridge - 5th Grade
Brian L. Team Hanson - 3rd Grade
Andy L. Team Bergman - 1st Grade
Alvin L. Team Landolt - 2nd/3rd Combo
Lea L. Team Hammer - 5th Grade
Fiona L. Team Hanson - 3rd Grade
Ethaniel L. Team Williams - 4th Grade
Isaac L. Team Haughney - 2nd Grade
Zachary L. Team Hammer - 5th Grade
Alexandra L. Team Yu - 4th Grade
Abby L. Team Hanson - 3rd Grade
Carrie L. Team Bergman - 1st Grade
Erica L. Team Hammer - 5th Grade
Jason L. Team Lueck - 5th Grade
Brett L. Team Landolt - 2nd/3rd Combo
Cara L. Team Grist - Kindergarten
Ruby L. Team Hammer - 5th Grade
Martin L. Team Yates - 1st Grade
Matthew L. Team Lueck - 5th Grade
Mason L. Team Landolt - 2nd/3rd Combo
chenghao l. Team Mangione - 2nd Grade
Vivaan L. Team Bergman - 1st Grade
Andrew L. Team Arrieta - Kindergarten
Joey L. Team Arrieta - Kindergarten
Brandon L. Team Hamamjy - 4th Grade
Logan L. Team Mangione - 2nd Grade
Chelsea L. Team Schott - 4th Grade
Sam L. Team Bergman - 1st Grade
Annabelle L. Team Lueck - 5th Grade
unknown PROD-6FF4