Alta Vista Walkathon

First Last Sbup Team Name
Esha A. Team Grist - Kindergarten
Mateo A. Team Riley - 5th Grade
Mehar A. Team Raser/Pugliese - 2nd Grade
Adiyat A. Team Lueck - 5th Grade
Shrina A. Team Hamamjy - 4th Grade
Aly A. Team Carlen - 4th/5th Combo
Lucas A. Team Schott - 4th Grade
Julia A. Team Hamamjy - 4th Grade
Colton A. Team Arrieta - Kindergarten
Gianna A. Team Hanson - 3rd Grade
Kailey A. Team Lueck - 5th Grade
Michaela A. Team Werner - 3rd Grade
Philip A. Guest Participant
Ella A. Team Binesh - 3rd Grade
Lara A. Team Arrieta - Kindergarten
David B. Team Hamamjy - 4th Grade
Trenton B. Team Standridge - 5th Grade
Isabella B. Team Hammer - 5th Grade
Lucas B. Team Hammer - 5th Grade
Emersson B. Team Hanson - 3rd Grade
Amber B. Team Williams - 4th Grade
Lisa B. Team Hamamjy - 4th Grade
Darcy B. Team Barbara - Kindergarten
Kenna B. Team Lueck - 5th Grade
Jaden B. Team Yates - 1st Grade
Jasper B. Guest Participant
Simon B. Team Schott - 4th Grade
Nicloai B. Team Yu - 4th Grade
Rowan B. Team Mangione - 2nd Grade
Andreas B. Team Yu - 4th Grade
Madalena B. Team Yates - 1st Grade
Holly B. Team Barbara - Kindergarten
Srihan B. Team Phillips - 1st Grade
Rhea B. Team Bergman - 1st Grade
Jack B. Team Yu - 4th Grade
Grace B. Team Raser/Pugliese - 2nd Grade
Brooke B. Team Lueck - 5th Grade
Bella B. Team Williams - 4th Grade
Suree B. Team Mangione - 2nd Grade
Eric B. Team Schott - 4th Grade
Myla B. Team Werner - 3rd Grade
Jack B. Team Raser/Pugliese - 2nd Grade
Majken B. Team Hammer - 5th Grade
Warren B. Team Schott - 4th Grade
Alexander B. Team Winger - 2nd Grade
Awaleah C. Team Schott - 4th Grade
Tamara C. Team Raser/Pugliese - 2nd Grade
James C. Team Arrieta - Kindergarten
Audrey C. Team Werner - 3rd Grade
Isabella C. Team Landolt - 2nd/3rd Combo
Stella C. Team Williams - 4th Grade
Micah C. Team Phillips - 1st Grade
Sloka C. Team Yu - 4th Grade
Swara C. Team Landolt - 2nd/3rd Combo
Sanskriti C. Team Hamamjy - 4th Grade
Shriyan C. Team Lawson - 1st Grade
Joseph C. Team Malave - 3rd Grade
Jefferson C. Team Hanson - 3rd Grade
Jason C. Team Yates - 1st Grade
Evgenia (Zhenya) C. Team Yates - 1st Grade
Marlowe C. Guest Participant
Lynx C. Team Standridge - 5th Grade
Ellie C. Team Yates - 1st Grade
Corey C. Team Yates - 1st Grade
Yuna C. Team Hamamjy - 4th Grade
Daniel C. Team Werner - 3rd Grade
Madison C. Team Hamamjy - 4th Grade
Reese C. Team Bergman - 1st Grade
Parker C. Team Raser/Pugliese - 2nd Grade
Alexander C. Team Haughney - 2nd Grade
Scarlett C. Team Standridge - 5th Grade
Yourong (Caroline) C. Team Mangione - 2nd Grade
Kaiya C. Team Raser/Pugliese - 2nd Grade
Morgan C. Team Hamamjy - 4th Grade
Avery D. Team Hammer - 5th Grade
Zach D. Team Riley - 5th Grade
Liam D. Team Hamamjy - 4th Grade
Alisa D. Team Phillips - 1st Grade
SANDINIA D. Team Werner - 3rd Grade
Brooke D. Team Lawson - 1st Grade
Kai D. Team Schott - 4th Grade
Eduardo D. Team Winger - 2nd Grade
Antonio D. Team Winger - 2nd Grade
Rez D. Team Landolt - 2nd/3rd Combo
Lillian D. Team Raser/Pugliese - 2nd Grade
Aidan D. Team Hammer - 5th Grade
Mia D. Team Standridge - 5th Grade
Ely D. Team Winger - 2nd Grade
Leon D. Team Barbara - Kindergarten
Scout D. Team Schott - 4th Grade
Joaquin D. Team Riley - 5th Grade
Eva D. Team Landolt - 2nd/3rd Combo
Nicolas D. Team Phillips - 1st Grade
Chloe D. Team Phillips - 1st Grade
Ava E. Team Mangione - 2nd Grade
Nava E. Team Winger - 2nd Grade
Enzo E. Team Standridge - 5th Grade
Kye E. Team Yu - 4th Grade
Kenzie E. Team Murray - 3rd/4th Combo
Emma E. Team Hammer - 5th Grade
unknown PROD-4A44